YAZLIK ILICA TESİSLERİ KIŞINDA BOŞ KALMIYOR

Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Termal Tesisleri, havaların soğumasıyla birlikte şifa arayanların akınına uğruyor.

İnsan sağlığı açısından yararlı olduğu, bazı hastalıkları da iyileştirici özelliği bulunduğu bilinen Yazlık Ilıcadaki tesislere tedavi amaçlı gelenler, çok fayda gördüklerini dile getiriyorlar.Şifa arayanların adresi haline gelen Termal tesislerde yılda 20 binin üzerinde ziyaretçi ağırlanıyor.

 

7’den 70’e, bay, bayan herkese hitap eden Gölcük Yazlık Ilıcası, unutulmaz bir gün geçirmenin, ferahlamanın, sağlığın ve huzurun adresi. Başta cilt rahatsızlıkları olmak üzere birçok derde deva olan Ilıca Tesisleri, bay, bayan, çocuk, engelli havuzları, özel aile odaları, Türk Hamamı, buhar odası, saunası, Roma dönemine uzanan tarihi dokusu, çevre güzelliği ile ziyaretçilerine doyumsuz güzellikler sunuyor. Bunların yanında SPA merkezinde masaj hizmetleri ve kese-köpük hizmetlerinden de istifade edebilirsiniz. Gölcük Belediyesi’nin bu tesisi size çok uzak değil, yanı başınızda. Saat 9.00 ile 23.00 arasında hizmet veren tesisten istifade etmek için bunu sadece gündeminize almanız yeterli.

 

Sağlık Turizmine Katkıda Bulunuyoruz

 

Gölcük Belediyesi Başkanı Mehmet Ellibeş,yılda 20 binden fazla  ziyaretçiyi ağırlayan Yazlık Ilıca Termal Tesislerini turizm merkezi haline getirmeyi amaçladıklarını dile getirirken, Yazlık Ilıcamız Gölcük Belediyesine ait bir tesisimiz. Bu tesise hem Kocaeli’nden hem de komşu ve diğer illerden birçok vatandaşımız geliyor. Bu tesislerin daha sağlıklı şekilde hizmet vermesi için çalışmalarımız her daimyapılıyor. Verdiğimiz hizmetle ilimizdeki sağlık turizminin canlanmasına katkıda bulunuyoruz, diyerek sözlerini tamamladı.

 

Vücut Ağrılarına Birebir

 

Yazlık Ilıca Termal Tesislerini il dışından şifa bulmak için gelen vatandaşlar,  Tesisin doğal kükürtlü kaynak suyu olması dolayısıyla hastalıklarına,  özellikle boyun, bel fıtığı ve vücut ağrılarına da çok iyi geldiğini, her fırsatta dile getiriyorlar.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99