BAŞKAN KÖKEN İŞ YERİ RUHSATLARINI DAĞITTI

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, meclis salonunda bir araya geldiği esnaflara iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını teslim etti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İş yeri açma ve çalışma yönetmeliği çerçevesinde Ruhsatları hazır hale getirilen emlak, mobilya, market, nalbur, hotel ve restaurant, elektrik ve çay ocağı, çay bahçesi sınıflarında 24 adet iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatını esnaflara teslim etti.

 

Kandıra’nın gelişmesi için adımların hızlandığını belirten Başkan Köken, önemli olan birlikte büyümek. İlçemizin gelişmesinde en büyük pay esnaflarımız. Gelen misafirlerimizi ağırlayan, onlarla  ilk iletişime geçen, güler yüzünü eksik etmeyerek bizleri temsil eden emekçi kardeşlerimizin her zaman yanındayız diyerek  24 adet iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatını sahiplerine vererek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

 

Kandıra Belediyesine iş yerleri ruhsatlarını almak üzere başvuran vatandaşlar, yapılan ruhsat dağıtım töreninin ardından yürütülen titiz çalışmalar için  Başkan Ünal Köken’e teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99