TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI

38 sivil toplum kuruluşunun işbirliğinden oluşan Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri’nin düzenlediği “Teröre lanet, kardeşliğe evet” mitingi için kalabalık merkez bankası önünde toplandı ve yürüyüş yoğun bir katılımla başladı. İzmit yürüyüş 2015 yılında düzenlenen "Teröre Lanet Yürüyüşü"ne katılan vatandaşlar, HDP binasına saldırıp camları kırmışlardı, olayları engellemeye çalışan polise de taş attılar.Polis böyle bir provokasyonun tekrar yaşanacağını düşünerekten Hdp binası önünde önlemlerini arttırdı.

38 sivil toplum kuruluşunun işbirliğinden oluşan Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri’nin düzenlediği “Teröre lanet, kardeşliğe evet” mitingi için kalabalık merkez bankası önünde toplandı ve yürüyüş yoğun bir katılımla başladı.

 

İzmit yürüyüş 2015 yılında düzenlenen "Teröre Lanet Yürüyüşü"ne katılan vatandaşlar, HDP binasına saldırıp camları kırmışlardı, olayları engellemeye çalışan polise de taş attılar.Polis böyle bir provokasyonun tekrar yaşanacağını düşünerekten Hdp binası önünde önlemlerini arttırdı.

 

Binlerce kişinin katıldığı yürüyüşe Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Üniversit rektörü Sadettin Hülagü ,AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Stk başkan ve yöneticileri de katıldı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99