DOĞAN, YAPICI ELEŞTİRLERE HER ZAMAN AÇIĞIZ

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi CHP eski meclis üyesi Cengiz Çakar ile Sefa Sözer’i makamımda misafir etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Doğan ve misafirleri gündeme dair konular hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Her platformda ve konuşmasında kendisinin herkesin belediye başkanı olduğunu ve yapıcı her türlü eleştiriye açık olduğunu vurgulayan Başkan Doğan “şehrimizin sevilen iki isminin ziyareti beni gerçekten çok mutlu etti. 

 

MUHALEFET DE LAZIM

 

Biz, İzmit’i hep birlikte yönetiyoruz.  Özellikle vurgulamak istiyorum ki, muhalefet iktidarın görünmeyen katkısıdır. Demokrasinin sağlıklı işlemesi için muhalefetin varlığı şarttır. Yoksa kendi kendine karar verirken bir takım yanlışları göremeyebilirsiniz. Bu anlamda İzmit Belediyesi olarak, her zaman fikir alışverişine ve yapıcı eleştiriye açık olduğumuzu da belirtmeliyim. Biz, daha huzurlu, daha mutlu bir İzmit için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

BAZI DEĞERLERİ UNUTMAMALIYIZ

 

Konuşmasında siyaseti yaparken bazı değerlerin kaybedilmemesine özellikle dikkat edilmesi gerektiğine de değinen Doğan “siyaset bir araçtır. Siyasette kardeşlik ve komşuluk ilişkilerini hiçbir zaman unutmayız. Farklı görüşlerde olabiliriz, zaman zaman birbirimizi eleştirebiliriz de. Ancak hiçbir zaman nezaketi elimizden bırakmadan bu süreci devam ettiririz. Kendilerinin özellikle şehrimizle ilgili yaptıkları tespitleri ve önerileri benim için çok önemli” diyerek  ziyaretleri ve yapıcı eleştirileri için Cengiz Çakar ve Sefa Sözer’e teşekkür etti. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99