KANDIRA'DA ÖNCELİK ESNAFIN

“Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaflarla kurduğu iletişim bağını yaptığı ziyaretlerle sağlamlaştırıyor”

96 mahallesi bulunan Kandıra’da hizmet odaklı Belediyecilik anlayışına sahip Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnafları yalnız bırakmıyor. Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimiyle birlikte Kızılay Kandıra Şube Başkanı Olcay Çelik ve ilçenin iş adamlarından olan Erdoğan Görgün'ü ziyaret eden Başkan Ünal Köken, bereketli kazançlar diledi.

 

Önceliğimiz esnaflarımızın gönüllerine girebilmek “

Ekonomisine sahip çıkan bir millet asla yıkılmaz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra’nın kalkınması ve ilerlemesinde Belediye olarak büyük bir mücadele verdiklerini ifade ederek esnaflarla kurulan birlik ve beraberliklerini koruyacaklarını vurguladı. Kızılay Kandıra Şube Başkanı Olcay Çelik ve ilçenin iş adamlarından olan Erdoğan Görgün'ü ziyaret eden Başkan Ünal Köken, esnaf kardeşlerimizin ihtiyaçlarını önemsiyoruz. Onların gönlünde yer etmek ve birlikte hareket ederek faydalı işlere imza atmak bizlerin önceliğidir dedi.

 

KANDIRA HEPİMİZİN,

Ziyaretlerini sıklaştıran Başkan Köken, esnaflarımız ülkemizin can damarını oluşturuyor. Hepimizin memleketi olan Kandıra’ya sahip çıkmak için gecemizi gündüz ediyoruz. Esnaflarımızdan aldığımız güç, bizlerin adımlarını daha da hızlandırıyor. Kandıra’mız hizmetin en iyisine layık. İmkanlarımız ölçüsünde istek ve talepleri karşılamak için çalışıyoruz dedi. Birlik ve beraberlikten doğan güce dikkat çeken Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaf ve belediye arasında kurulan iletişim bağının devamı için ziyaretlerin sıklaşacağını belirtti.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99