GÜNGÖR ARSLAN'IN SİTESİ YEŞİL KOCAELİ KAPATILDI

Güngör Arslan'a bir şok daha. Daha önceden gazetesi KHK kararı ile kapatılan Arslana bir şokta bu akşam geldi. Yeni kurduğu www.yesilkocaeli.com.tr sitesi Kocaeli sulh ceza hakimliği tarafından kapatıldı.

Daha önce ohal kapsamında bizim kocaeli gazetesi kapatılarak gözaltına alınan Gazete sahibi Güngör Arslan serbest bırakıldıktan sonra www.yeşilkocaeli.com sitesini açmak  istedi.Fakat siteyi emekli polis Ahmet Yavuz'un aldığını öğrendi. Yeşil kocaeli.com adresini almak için 30 bin tl teklif ettiği Ahmet Yavuz, Arslan'dan 100 bin tl istediği ileri sürüldü. Bu rakamı kabul etmeyen Arslan com yerine com tr yi alarak tekrar site kurmuştu.

 

 

Gazetesi Kanun Hükmünde kararname (KHK) ile kapatılan Güngör Arslan ikinci şokuda bundan sonra yaşadı.

Arslan’ın, Bizim Kocaeli’den sonra açtığı www.yesilkocaeli.com.tr adlı internet sitesi de bu akşam  kapatıldı.

Site hakkında Kocaeli 1. Sulh Ceza Hakimliği’nin sayılı kararına istinaden kapatma kararı alındı. Akşam saatlerinden itibaren siteye ulaşım engellendi.

Daha önce Güngör Arslan'ın sahibi olduğu Bizim Kocaeli Gazetesi Kanun Hükmünde Kararname  kapsamında kapatılarak tüm malvarlığına el konulmuş ve kendisi de gözaltına alınmıştı. Arslan'ın gözaltına alındığı ilk günlerde tansiyon proplemi yaşadığı gelen bilgiler arasındaydı

Arslan'ın 29 günlük emniyetteki ifadesinin ardından Adliyeye sevkedilmiş ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99