BU BİNA KANDIRA'YA YAKIŞMIYOR

Kocaeli’nin en genç ve en aktif belediye başkanı ünvanına sahip,Ünal Köken 1974 yılında Kandıra’da doğdu, Arapça ve İngilizce biliyor.Yüksek bir bilgi birikimine sahip olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken seçildiği günden beri İlçesine çok değişik projeler kazandırdı.

Kocaeli’nin en genç belediye başkanı ünvanına sahip,Ünal Köken 1974 yılında Kandıra’da doğdu, Arapça ve İngilizce biliyor.Yüksek bir bilgi birikimine sahip olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken seçildiği günden beri İlçesine çok değişik projeler kazandırdı.

 

Genç Başkana sahip, genç yeni plajlar ve doğaya sahip ,Türkiye’nin en yeni turizm yerlerinden biri olan Kandıranın belediye binası içler acısı. Belediye binasından başka her şeye benzeyen, duvarları harabe, odaları berbat, belediyeye bir işhanının içinden geçiliyor. Tahmin ederim ki ülkemizde hiçbir belediye binası bu şekilde değildir. Bir Alanya, bir Kuşadası,bir Marmaris’in hiçbir ilçesinde böyle bir yapı görmedim.

 

Kandıra’ya  her ilçeye olduğu gibi devlet erkanı ziyarete geliyor, acaba bu binayı görmüyorlarmı . Yavaş yavaş yerli turistler gelmeye başladı, biraz tanıtımı yapılsa yurt dışından bile turist geleceğine adım gibi eminim. Kendim her sene giderim Kandıra sahillerine bana göre Antalya, Bodrum, Marmaris’ten hiçbir farkı yok.

Fakat geçen gün Kandıra ziyaretimde içim acıdı , bende bu fotoğrafları çektim belki yetkililerin kulağına falan gider de bir el atarlar belediye binasına.

 

Son sözüm, her şeyi ile ünlü Kandıra ilçemize bu bina yakışmıyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99