ÜNAL KÖKEN ESNAFI DİNLEDİ

“Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaf ve kurumlara yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Kandıra esnaflarından Recep Elmas’ı iş yerinde ziyaret eden Başkan Köken, bereketli kazançlar diledi.”

 Kandıra’nın gelişmesi ve büyümesi için büyük adımlar atan Başkan Ünal Köken, esnaf ve kurumlarla olan iletişim bağına önem veriyor.

 

Esnafların çalışmalarını yakından takip ettiğini onların ilçeyle birlikte büyümesi ve ekonomiye katkı sağlaması için destek verdiğini dile getiren  Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  büyük Türkiye’nin emekçileri olarak nitelendirdiği esnafları yalnız bırakmıyor.

 

Kandıra’da sık sık esnaf turu yaparak onların dertlerini ve taleplerini dinleyen Başkan Köken’e teşekkürlerini ileten Kandıralı esnaf, birlik ve beraberlik için el ele verdiklerini ifade etti. Kandıra Belediyesi olarak yapılan projelerin kısa zamanda tamamlanması ve hizmete sunulması için canla başla çalıştıklarını vurgulayan Başkan Ünal Köken,  güçlü ve sağlam adımlar bizleri geleceğe taşıyacak dedi.

 

Türkiye’nin güçlenmesine destek olmak ve ekonomiyi büyütmek için yapılan projelerin geleceğe ışık tutması gerektiğini anlatan Başkan Köken, genç nüfusa sahip olan ülkemiz gerek esnafı ile gerekse gençleri ile birlikte her geçen gün büyümeyi sürdüreceğini belirtti.

 

Esnaf ziyaretlerinin ardından Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimiyle birlikte Kandıra Orman İşletme Şefliği ve Kandıra avcıları, atıcıları, sportif olta balıkçıları ve doğal hayatı koruma derneğiniziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Orman İşletme Şefi Hüseyin Buğra Dede ve Kandıra Doğal Hayatı Koruma Dernek Başkanı İlhan Tezcan’a görevlerinde başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99