BAŞİSKELE “7 YILDIZLI KENT” MARKASINI TESCİLLEDİ

TESCİLLİ “7 YILDIZLI KENT” BAŞİSKELE Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın 2015 yılında lansman toplantısıyla duyurduğu 7 Yıldızlı Kent markası tüm Başiskele’liler tarafından benimsendi.

 Aynı zamanda ilin tüm kanaat önderleri tarafından tam not alan “7 Yıldızlı Kent” Türkiye Patent Enstitüsü tarafından tescillendi. Başiskele Belediyesi’nin Enstitü’ye başvurmasının ardından işlemlerin başlatılması akabinde belediyenin tüm kararlılıkla sürdürmüş olduğu ‘7 Yıldızlı Kent’ markası tescillenmiş oldu.

 

Başkan Ayaz 20 Mart 2015 tarihinde tüm basın kuruluşlarını çağırarak gerçekleştirmiş olduğu lansman toplantısında : “Başiskele’miz, Türkiye’nin saklı bahçesi konumunda idi. Var olan güzellikleri ve değeri kendi dışındakilerin farkında olmadığı bir cevher olarak keşfedilmeyi bekliyordu. Bu keşfin en yakın tanığı sadece Başiskelelilerdi, biz göreve geldiğimizde bu saklı bahçeyi gün ışığına çıkarma kararı aldık ve ülkemizin her bireyinin bu güzellikleri yaşaması gerektiğini düşündük. Saklı bahçemizi 7 YILDIZLI KENT yaparak Türkiye’nin keşfine açıyoruz. Özellikle Marmara Bölgesindeki illerimizde yaşayan vatandaşlarımızın doğa özlemini gideren yeni, rüya gibi bir hayat arayışına cevap vermeyi hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki Başiskele “tüm öz değerleri ve tüm doğal kaynakları” ile ulaşılmayı bekliyor. Yaşanılası bu şehrin her metrekaresi keşfinizle daha da kıymetlenecek.” Demişti.

 

Başiskele’nin o günden bu güne tüm kamuoyuna kabullendirmiş olduğu 7 Yıldızlı Kent markası herkes tarafından takdir gördü. Tüm bu yıldızlar huzurda, doğada, turizmde, sağlıkta, eğitimde, konumda ve yatırım fırsatlarında her geçen gün açılan yeni hizmet ve projeler ile parlamaya devam ediyor. Başkan Ayaz’ın her toplantı ve programlarında muhakkak üzerinde durduğu 7 Yıldızlı Kent markasının ününün daha çok yayılması bekleniyor. Yine Başkan Ayaz’ın söylemiyle “Sadece Şanslı Olanların Yerini Aldığı” 7 Yıldızlı Kent Başiskele tescillemiş olduğu markasıyla adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99