GELİR MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLGİLENDİRME

Gölcük Belediyesi Gelir Müdürlüğü yaklaşan Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 2016 yılına ait 2. Taksit ödemeleriyle ilgili vatandaşlara yönelik bir duyuruda bulundu.

Gölcük Belediyesi Gelir Müdürlüğü yetkilileri tarafından, 2016 yılına ait İşyerlerine ve meskenlere ait Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi son ödeme tarihinin 30 Kasım olduğu yetkililer tarafından önemle belirtildi. 6736 sayılı kanun gereği vadesi geçmiş olan Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergisini yapılandıran mükelleflerimizin 1. Taksit ödeme süresi 30 Kasım Çarşamba günü sona erecek.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için ödemelerini yapmaları önemle rica edildi.

 

Ödeme yapmak isteyen vatandaşlar en geç 30 Kasım Çarşamba gününe kadar Gölcük Belediyesi Merkez ve Şube Veznelerinden; Yazlık, Hisareyn, İhsaniye, Değirmendere, Halıdere ve Ulaşlı veznelerinde ödemelerini yapmaları gerektiği yetkililer tarafından önemle belirtildi.

Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0 262 414 45 85 / 191-192-197 dahili numaralardan Gölcük Belediyesi Gelir Müdürlüğü irtibat bürolarını arayabilirler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99