Katırcıoğlu’ndan KTO’ya ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez Ticaret Odası başkanlığına yeni seçilen Sibel Moralı’yı ziyaret etti. Katırcıoğlu, Moralı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek üstlendiği misyonun önemine vurgu yaptı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, il ve ilçe yöneticileri, geçtiğimiz hafta KTO’nin başkanlığına seçilen Sibel Moralı’yı ziyaret etti. Ziyarette KTO yöneticileri ve bazı meclis üyeleri de hazır bulundu. Yeni görevinden dolayı Sibel Moralı’yı kutlayan Katırcıoğlu, oda yenicicilerine de yeni dönemle ilgili başarılar diledi.

 

Odanın yapısı ve işleyişiyle ilgili bilgiler veren Sibel Moralı, “Güzel hizmetler yaparak odamıza ivme kavuşturmak boynumuzun borcudur. Bütün bunları yaparken bize yadigar kalacak tek şey ise hizmetlerimizle anılmaktır. KTO olarak mensubumuz olan camianın sorunlarına ortağız ve bu ortaklık yapısıyla çalışmaktayız” dedi. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve meclis üyeleriyle bir süre sohbet eden Katırcıoğlu, daha sonra odadan ayrıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99