BEKİR SERİN'İN DÜŞÜNDÜREN ANİ İSTİFASI

Nevzat Doğan'ın turizm danışmanı olarak görev yapan Bekir Serin görevinden istifa etti. Kocaeli'de en son Emex otelde genel müdürlük yapan Serin neşeli ve güleryüzlü halleriyle herkesin gönlünde taht kurmuştu.İzmit'in tanıtımında en önemli birim olan turizm bölümünü en güzel şekilde yükselten Serin'in bu ayrılışı sonrası İzmit turizmi nereye gidecek merak ediliyor.

Nevzat Doğan'ın turizm danışmanı olarak görev yapan Bekir Serin görevinden istifa etti. Kocaeli'de en son Emex otelde genel müdürlük yapan Serin neşeli ve güleryüzlü halleriyle herkesin gönlünde taht kurmuştu.İzmit'in tanıtımında en önemli birim olan turizm bölümünü en güzel şekilde yükseltten Serin'in bu ayrılışı sonrası İzmit turizmi nereye gidecek merak ediliyor.

 

İlimizde uzun bir dönem eski Grand Yükseliş Otel ile Emex Otel’in genel müdürlüğü görevini yapan ve ardından İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın turizm danışma olarak belediyede göreve başlayan Bekir Serin, bu görevinden istifa etti. İlimizin başarılı turizmcilerinden olan Serin aynı zamanda İzmit Kent Konseyi Genel Sekteri olarak da görevliydi. Serin bu görevini de bıraktı. Kent konseyi genel sekreterliği görevine İzmit Belediyesi  Koordinatörü Adnan Metin’in getirildiği öğrenildi.

 

Bekir Serin'in ani istifası kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Kentte ve belediyede sevilen bir isim olan Serin'in neden istifa ettiği henüz bilinmiyor. Serin'in yerine Adnan Metin getirildi,bilindiği gibi Metin aynı zamanda Genel koordinatörlük görevinide yürütüyor. Daha önce basında Adnan Metin'in istifa edeceği konuşulurken Bekir Serin'i ani istifası şaşırttı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99