BAŞKAN ELLİBEŞ’TEN MHP TEŞKİLATINA ZİYARET

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiren MHP Gölcük İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret bulundu.

BAŞKAN ELLİBEŞ’TEN MHP TEŞKİLATINA ZİYARET

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiren MHP Gölcük İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret bulundu.

 

MHP Gölcük İlçe Teşkilatı Başkanı Bilal Çakır ve yönetimini makamında ağırlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ziyaretten ötürü memnun kaldığını dile getirmiş ve bu kapsamda MHP ilçe teşkilatına bir ziyarette daha bulundu.

 

Şehrimizi Güzelleştirmek Adına Gayret Göstermeliyiz

 

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimine başarılar dilediğini bir kez daha ifade eden Başkanı Ellibeş, “Göreve yeni gelmesinden ötürü Bilal Çakır’a başarılar diliyoruz. Amacımız Gölcük için birlikte hizmet vermektir. Vatana hizmet anlamında her zaman birlikte olmamız gerekiyor.

 

Aynı çeşmeden su içiyoruz, aynı şehirde yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz. Partilerimiz ne kadar farklı olursa olsun aynı memleketin insanıyız. Faydalı işler yapmak ve şehrimizi güzelleştirmek adına gayret içinde olmalıyız. Ayrım yapmadan bütün siyasi partilerimizi ziyaret ediyoruz ve daha iyi bir Gölcük İçin neler yapabilirizin gayreti içerisindeyiz” dedi.

 

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır da Başkan Ellibeş’eteşekkürlerini iletti: “Gölcük için elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız ve yapmaya da devam edeceğiz. Başkan Ellibeş’e nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Bizlerde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99