İZMİT D-100 DE HAREKETLİ DAKİKALAR

Edinilen bilgi ve iddialara göre; D-100 İstanbul istikametine seyir halinde olan 06 plakalı bir araçtan şüphelenen polis ekipleri aracı durdurmak istedi. Ancak aracın sürücüsü ihtara uymadı ve kaçmaya başladı. Şüpheli araçtan Seka Tüneli'ne girdiğinde ise polis ekiplerini atlaTmayı başardı. Bu sırada ise araçtan silah atıldığı tespit edildi.

İzmit şehir merkezinde polis ekipleri ile kimliği belirsiz kişiler arasında kovalamaca yaşandı. 

 
Edinilen bilgi ve iddialara göre; D-100 İstanbul istikametine seyir halinde olan 06 plakalı bir araçtan şüphelenen polis ekipleri aracı durdurmak istedi. Ancak aracın sürücüsü ihtara uymadı ve kaçmaya başladı. Şüpheli araçtan Seka Tüneli'ne girdiğinde ise polis ekiplerini atlaymayı başardı. Bu sırada ise araçtan silah atıldığı tespit edildi.
 
Ekipleri trafiği tamamen durdurarak atılan silahı ele geçirdi.
 
Polis ekipleri ise 06 plakalı aracı Yenidoğan Kaleüstü Sokak'ta park edilmiş olarak buldu. Ekipler bu seferde hemen oraya sevk edildi.  Araçtan ise 5 kişinin kaçtığı öne sürüldü.
 
Olay yerine intikal eden ekipler, şüpheli aracı çekici yardımıyla kaldırılmasına karar verdi.
 
Bu sırada ise araçtan silah atıldığı tespit edildi. Ekipleri trafiği tamamen durdurarak atılan silahı ele geçirdi. Polis ekipleri ise 06 plakalı aracı Yenidoğan Kaleüstü Sokak'ta park edilmiş olarak buldu. Ekipler bu seferde hemen oraya sevk edildi.  Araçtan ise 5 kişinin kaçtığı öne sürüldü. Olay yerine intikal eden ekipler, şüpheli aracı çekici yardımıyla kaldırılmasına karar verdi. Ekipler soruşturmayı sürdürüyor. 
 
Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor. 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99