SAMİ ÇAKIR BÜTÇE ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Bütçe mesailerine devam ediyor. Plan ve Bütçe Komisyonu 2023 hedefleri doğrultusunda yoğun mesai ile çalışıyor.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Bütçe mesailerine devam ediyor. Plan ve Bütçe Komisyonu 2023 hedefleri doğrultusunda yoğun mesai ile çalışıyor. 

 

BÜTÇE MESAİLERİ DEVAM EDİYOR,

 TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Çakır, bütçe mesailerine devam ediyor. Haftasonunu bütçe hazırlıkları ile geçiren Kocaeli Milletvekili Çakır; “ Pazartesi itibariyle bütçe görüşmelerine kaldığı yerden devam ediyoruz. Bu zamana kadar TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay ve Başbakanlık bünyesinde olan Diyanet İşleri Başkanlığı ve RTÜK bütçelerini görüşerek komisyonda onaylayıp kabul ettik.

 

Bu hafta itibariyle de Enerji ve Tabi Kaynaklar, Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi, Ulaştırma Denizcilik Haberleşme, Gençlik ve Spor, Aile ve Sosyal Politikalar ile Çevre Şehircilik Bakanlıklarımızın bütçe görüşmelerini gerçekleştireceğiz.

Bilindiği gibi AK Hükümetler olarak her zaman en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Geçirdiğimiz brinci yasama yılında AK kadrolar olarak 2023 Hedeflerimiz doğrultusuna çalışmaya devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğimizi de belirtmek isterim.  Bu azim ve istikrarımız sayesinde güçlü bir Ülke, sarsılmaz bir ekonomi, sürekli yükselen değer olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ÇALIŞMALAR KASIM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK,

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olmamız hasabiyle çalışmalarımızın büyük bir kısmını Ankara’da geçirmek durumundayız. Planlanan takvim gereği Kasım ayı sonuna kadar bütçe görüşmelerini gerçekleştirmek için Komisyon çalışmalara katılacağız. Komisyon toplantıları neredeyse haftanın tüm günlerini Mecliste geçirmemize neden oluyor. Bu durum ister istemez seçim bölgemize ve seçmenlerimize arzu ettiğimiz kadar vakit ayıramamamıza neden olabiliyor." diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99