İZMİT’İN GÖBEĞİNDE ÇÖP EV BULUNDU

İzmit Belediyesi ekiplerinin bir ihbar üzerine gittikleri evden adeta dram çıktı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir ihbar üzerine Karabaş Mahallesi Asım Efendi Sokak Birlik Apartmanı kat 6 adresine gittiler.

İZMİT’İN GÖBEĞİNDE ÇÖP EV

 

İzmit Belediyesi ekiplerinin bir ihbar üzerine gittikleri evden adeta dram çıktı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir ihbar  üzerine Karabaş Mahallesi Asım Efendi Sokak Birlik Apartmanı kat 6 adresine gittiler.

 

Öğretmen emeklisi Ö. Y.’nin 35 yaşında ruhsal engelli oğlu Zafer ile birlikte yaşadığı evin ağzına kadar çöplerle dolu olduğunu gören ekipler, evin temizliği için hemen çalışma başlattılar. İlk önce evi ilaçlayan 8 kişilik ekip, 7 saatlik bir çalışma ile evden 3 kamyon dolusu çöp çıkarttılar.

Öğretmen emeklisi Ö. Y. şizofren hastası oğlunun çöpleri biriktirdiğini belirterek” hasta oğlumu hastaneye yatırdıktan sonra evi temizletmek mümkün oldu.

 

Oğlum evdeyken temizliğe izin vermiyor, sokakta ne bulursa eve getiriyordu. İzmit Belediyesi yetkililerine temizlik konusundaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99