GKD DEN KOCAELİSPOR İÇİN ANLAMLI PAYLAŞIM

Kentimizin en etkin derneklerinden biri olan, içinden başkan, bakan, ve daha bir çok yönetici çıkaran tek dernek ünvanına sahip Genç Kocaeliler Derneği yönetimi sosyal medyadan çok güzel bir paylaşımda bulundu.

GKD yönetimi bir açıklamada bulunarak taraflarının Kocaelispor'dan yana olduğunu Kev yönetimine ve kamuoyuna duyurdu.
 
Gkd başkanı SEDAT KÖSE VE YÖNETİMİNİN  vaktinin neredeyse tamamını Kocaeli ve Kocaelispor için harcadığını biliyoruz. Yönetim olarak yaptıkları bu açıklamanın diğer dernek ve kuruluşlara örnek olmasını diliyoruz.
 
İŞTE YAPTIKLARI AÇIKLAMA
 
Şehrimizin en değerli markası olan Kocaelispor'umuzun elini kolunu bağlayan geçmiş dönem borçlarından kurtulabilmesi ve yaşaması için KEV sorununun çözümü olmazsa olmaz bir zorunluluk haline gelmiştir.
 
Biz, GKD olarak biliyor ve diyoruz ki; KEV Tesislerinin gerçek sahibi Kocaelispor Kulübüdür. Bu düşünceden hareketle, KEV Başkanı Sn. Zeynel Başlak ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere tüm vakıf üyelerinin bu tarihi sorumluluklarını bir an önce yerine getirmelerini bekliyoruz.
 
Genç Kocaelililer Derneği olarak, tesislerin gerçek sahibine devri konusunda Kocaelispor'dan yana açık taraf olduğumuzu bildirir, kamuoyunu ve tüm sivil toplum örgütlerini duyarlı olmaya davet ediyoruz...
 
GENÇ KOCAELİLİLER DERNEĞİ Yönetimi...
 

 — 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99