EMNİYETİN POL-NET BİLGİSAYAR SİSTEMİ ÇÖKTÜ

Son dakika gelişmesi... Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kullandığı POL-NET bilgisayar sistemindeki teknik arıza nedeniyle tüm gümrüklerde giriş-çıkış işlemleri durdu. Çok sayıda araç, uzun kuyruklar oluşturdu.

Son Dakika! POL-NET Çöktü

 

Sistemin çökmesi akıllarda FETÖ nün bir siber saldırısımı diye düşündürdü. Fakat açıklama yapan yetkililer bu olayın terör örgütü ile ilgisinn olmadığını belirtti

 

Gümrüklerde İşlemler Durdu

 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kullandığı POL-NET bilgisayar sistemindeki teknik arıza nedeniyle tüm gümrüklerde giriş-çıkış işlemleri durdu. Çok sayıda araç, uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kullandığı POL-NET bilişim sisteminde, saat 19.00 sıralarında arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle tüm gümrük kapılarında pasaport kontrol işlemleri durdu.

 

TÜM GİRİŞ ÇIKIŞLAR DURDU

 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kullandığı POL-NET bilgisayar sistemindeki teknik arıza nedeniyle tüm gümrüklerde giriş-çıkış işlemleri durdu.

 

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

 

Kapıkule'den Türkiye'ye giriş yapmak için bekleyen çok sayıda araç, uzun kuyruklar oluşturdu.

 

ARIZANIN GİDERİLMESİ BEKLENİYOR

 

Kapıkule gümrük sahasında giriş yapmak isteyen çok sayıda araç sürücüsü, veri tabanında meydana gelen arızanın giderilmesini bekliyor. Arıza nedeniyle Hamzabeyli, İpsala ve Pazarkule Gümrük Kapıları'nda da işlem yapılamıyor

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99