Kartepe Belediyesi’nde İş Güvenliği Eğitimi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in dinamik ve insan odaklı yönetim modeli çerçevesinde göreve geldiği günden itibaren bir plan dahilinde düzenlenen eğitim seminerleri, alanında uzman eğitmenlerin sunumuyla hem zorunlu hem de kişisel gelişim eğitimleri olarak aralıksız sürüyor.

Kartepe Belediyesi’nde İş Güvenliği Eğitimi

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in dinamik ve insan odaklı yönetim modeli çerçevesinde göreve geldiği günden itibaren bir  plan dahilinde düzenlenen eğitim seminerleri, alanında uzman eğitmenlerin sunumuyla hem zorunlu hem de kişisel gelişim eğitimleri olarak aralıksız sürüyor. 

 

Kartepe Belediyesi çalışanları son olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince yapılan “Temel İş Güvenliği Eğitimini” aldı. Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından, Necip Fazıl Kültür Merkezinde organize edilen 4 saatlik “Temel İş Güvenliği Eğitimi” İş Güvenliği Uzmanları Emrah Duruşan ve Gizem Duygu Coşan’ın sunumları ile gerçekleşti.

 

Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İŞKUR personellerinin yararlandığı eğitimde; personelin yasal hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirilmesi, görev ve sorumlulukları hakkında bilinçlendirilmesi, iş güvenliği kültürünün yaygınlaştırılması ve farkındalıklarının arttırılması sağlandı. Uzmanlar personelin öneri ve sorularının da dinlendiği soru-cevap bölümünde, İş sağlığı ve güvenliği konusunda doğru bilinen yanlışları düzelterek , eksik bilgileri de tamamladılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99