BAŞKAN ELLİBEŞ TÜGVA’YI MAKAMINDA AĞIRLADI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Başkanı Yusuf Yazıcı, Teşkilat Başkanı Muhammed Hanefi Akbulut ve Gölcük İlçe Temsilcisi Av. Samet Genç’i makamında kabul ağırladı.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Başkanı Yusuf Yazıcı, Teşkilat Başkanı Muhammed Hanefi Akbulut ve Gölcük İlçe Temsilcisi Av. Samet Genç’i makamında kabul ağırladı.

 

TÜGVA Gölcük Temsilcisi olarak tanışma amacıyla Başkan Ellibeş makamında ziyaret edilerek, TÜGVA'nın ülke genelinde, ilimizde ve akabinde ilçemizde yapacağı faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, vakfın yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek '' Gençlerin topluma ve insanlığına değer katan projelerine destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Gençlik bizim geleceğimiz, onlarla birlikte çalışmalar gerçekleştirmeye, projeler hayata geçirmeye büyük önem veriyoruz. Gençlerin aynı çatılar altında toplanarak hem ülkeleri hem de şehirleri için bir şeyler yapmak istemesi beni mutlu ediyor. Bu kapsamda Türkiye Gençlik Vakfı’nın önceden olduğu gibi, bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına olan inancım tam. Gerçekleştirecekleri çalışmalara imkanlarımız doğrultusunda destek vermeye her daim hazırız. Bu anlamda görevlerinizde başarılar dilerim '' dedi.

 

TÜGVA Temsilcisi Yusuf Yazıcı gerçekleştirmiş oldukları ziyarette vakıfın kuruluş amacına değinerek “ Türkiye Gençlik Vakfı gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, çalışkan, iyi ahlaklı bir gençlik için faaliyetlerini sürdürüyor. Kuruluş merkezi Türkiye, çalışma alanı ise Dünya olan, yenilikçi olmaktan ve icat üretmekten çekinmeyen yeni nesil bir gençlik vakfıyız. TÜGVA olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra ki süreçlerde de gençlere yönelik gerek sosyal ve kültürel anlamda, gerekse ahlaki ve dini anlamda faaliyetler yürütmeye, projeler üretmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda Başkanımıza ziyaretlerimizi ara ara yapıyoruz. '' dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99