KARAMÜRSEL MARKA İSİM OLACAK

“KARAMÜRSEL; MARMARA’NIN VE KOCAELİ’NİN ÇOK ÖZEL VE GÜZEL KİMLİĞİNİ DAHA FAZLA KİTLELERE TAŞIMADA BİR MARKA İSİM OLACAK”

 

 

 

 

İlçe Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile gerçekleştirilen buluşmanın  4’üncüsü Vali Hasan Basri Güzeloğlu ‘nun katılımları ile  Karamürsel İlçemizde gerçekleşti.

 

Esnafla buluşma programına; Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya,  İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Karamürsel Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Aydın, Karamürsel Şoförler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Adem Sevinç, Karamürsel Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun , Karamürsel Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Yanık ile Karamürselli esnaf ve sanatkarlar katıldı.

 

Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’ nun konuşmalarının ardından Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yaptığı konuşmalarında; “Esnaf; Sadece ekonomik faaliyet yapan değil, as olan da bizim için birlik ve beraberliğimize katkı veren huzur ve güvenimizi temin eden bir duruşu sergileyen, bizi biz yapan, değerleri geçmişten bu güne ve geleceğe taşıyan gönül zenginliğinin adıdır. Müslüman ve Türk kimliğiyle buluşturulduğumuzdan buyana ahilik dediğimiz kardeşliğin, birlik ve beraberliğin sağlayıcısı, taşıyıcısı olan, temsil eden bir yapıdır. Esnaflar aynı zamanda yönetim sorumluluğumuzun en önemli paydaşları ve bizimle o sorumluluğu taşıyan arkadaşlarımızdır. 15 Temmuz’daki hain darbe kalkışmasında, bu ülkenin birlik ve beraberliğine, devletine, demokrasisine, birlikte yaşama iradesine kast eden iç ve dış hainlerin kalkışmasında meydanlara en öne çıkan, göğsünü tanka, topa siper edip bu kalkışmayı bertaraf eden kardeşlerimizdir. Biz sizin hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz. Bunu yaparken de her bir esnafımızdan güç alıyoruz.  Bu noktada görev yaptığım bütün illerde esnafımıza her zaman güvendim ve bu güvenimden dolayı da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Esnafın huzurunu temin etmek hem bizim asli vazifemizdir hem de bu ülkenin birliğine büyük hizmettir. Özellikle esnafımızla buluşarak, yaşanan, gündemde olan konuları sizlerden dinlemek ve anında bunlara çözüm üretebilmek adına bu toplantıları çok önemsiyoruz. Karamürsel’deki esnafımız olarak sizlerin insanımıza hizmet verirken de mutlu olmanızı sağlamak kamu yönetiminin de temel vazifesidir. Sorun olarak her ne varsa çözümünün bir parçası olmak, çözümüne katkı vermek ve paylaşmaktır. Tek bir amacımız var bugünümüzü ve geleceğimizi dünden daha iyi yapmaktır. Desteklenen ve devam eden projelerde Karamürsel, Marmara’nın ve Kocaeli’nin çok özel ve güzel kimliğini daha fazla kitlelere taşımada bir marka isim olacak.

 Bunu hep birlikte yapacağız. Bu buluşmanın sonrasında da iletilen konular, paylaşılan düşünceler ve öneriler değerlendirilecektir. Hayırlı ve bereketli kazançlar diliyen” Sayın Valimize, Karamürsel Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Aydın günün anısına Valinin isminin yazılı olduğu tablo takdim ettiler.Karamürsel  İlçemizde bulunan esnaf ve sanatkarların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Güzeloğlu, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99