BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİNİN AŞURE KEYFİ

Her yörenin kendine özgü gelenekleriyle bütünleştirdiği, bereketin sembolü aşureyi, eş , dost ve akrabaların yanı sıra yoksulundan zenginine tüm topluma dağıtıldığı ve böyle günlerin insanların birbirini hatırlaması ve iyilik yapması için bir fırsat olduğu bu güzel günde Bilgi Köprüsü Kreşi’nde pişirilen aşure Bilgi Köprüsü ailesiyle birlikte afiyetle yenildi. Leziz aşureler misafirler tarafından çok beğenildi.

Her yörenin kendine özgü gelenekleriyle bütünleştirdiği, bereketin sembolü aşureyi, eş , dost ve akrabaların yanı sıra yoksulundan zenginine tüm topluma dağıtıldığı ve böyle günlerin insanların birbirini hatırlaması ve iyilik yapması için bir fırsat olduğu bu güzel günde Bilgi Köprüsü Kreşi’nde pişirilen aşure Bilgi Köprüsü ailesiyle birlikte afiyetle yenildi.

 

Leziz aşureler misafirler tarafından çok beğenildi.

 

Bilgi Köprüsü Kreşi tarafından düzenlenen aşure gününde velilere gönderilen aşure ikramları ile de velilerin katılımı sağlandı. Çok beğenilen aşureler velileri sevindirdi.
Renkli dakikaların yaşandığı aşure dağıtımından sonra, kurum öğretmenleri sohbet ettiler. Bilgi köprüsü ailesi hatıra fotoğrafı çekilip böyle bir etkinlikten ‘çok mutlu olduklarını dile getirdiler.’

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99