Nar Anneleri Kahvaltıda Buluştu

Nar Montessori Kreş ve Anaokulu Eylül ayı itibari ile eğitim öğretim çalışmalarına başlayarak kapılarını öğrencilerine açtı.

Nar Montessori Kreş ve Anaokulu Eylül ayı itibari ile eğitim öğretim çalışmalarına başlayarak kapılarını öğrencilerine açtı.

 

Kurumda Eylül ayı boyunca hem çocukların hem de velilerin okul sürecine alışmaları adına birçok çalışma yapıldı. Okul psikoloğunun sunumu ile okula başlama sürecinde olması gereken veli tutumları ve karşılaşılacak süreçler ile ilgili veliler detaylı bilgi alırken, çocuklar için düzenlenmiş hoş geldiniz partisi ile çocuklar da keyifli vakit geçirdi.

 

Oryantasyon sürecini başarılı bir şekilde atlatan çocuklar kısa bir zamanda içerisinde okula adapte oldukları kurum yetkilileri tarafından gözlemlendi. Hızlı oluşan arkadaşlıkların ardından kurum yetkilileri annelerin de birbirleri ile tanışması adına Wellborn Lucury hotelde brunch organizasyonu düzenledi. Annelerin birbiri ile kaynaşarak, çocukları ile ilgili bilgi aldığı organizasyonda keyifli sohbetler gerçekleşti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99