Merve Demir'den açıklama

Başiskele Belediyesi çalışanlarından Merve Demir, hakkında çıkan iddialar için yazılı bir basın açıklaması gönderdi.

BASIN DUYURUSU

 

Mikrofon.com.tr ve kulishaber.com.tr isimli internet gazetelerinde 01.10.2016 tarihinde yayınlanmış olan haberin gerçekle uzaktan, yakından ilgili bulunmamaktadır. Başiskele Belediyesinde 09.10.2012 tarihinde işe başlamış, halen bu görevi aynı kurumda devam ettirmekteyim. 22.06.2013 tarihinde yani Başiskele Belediyesi’ne göreve başladıktan yaklaşık 1 yıl sonra Burak Demir ile hayatımı birleştirdim.

 

Başiskele Belediyesi’nin her yıl tüm personel ve ailelerini yönelik yapmış olduğu personel pikniğine ben de eşim Burak Demir, eşimin ailesi Nusret ve Nuray Demir, kendi annem Kezban Köstekçi ile katıldım. Haberde yansıtıldığı gibi Güngör Arslan’ın pikniğe davet edilmesi ya da bizimle beraber pikniğe gelmesi söz konusu değildir.

 

Kamuoyunu yanlış yönlendirmeye sevk eden bu haber şahsımı, ailemi, Başiskele Belediyesi’ni ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ı kamuoyu nezdinde yanlış algıya sürüklemesine neden olacak tarzda tamamen karalama amacıyla yazılmış olduğundan basın duyurusu yapma zorunluluğumuz doğmuştur. 

 

                                                                                                                 Merve Demir

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99