GÖLCÜK BELEDİYESİ'NDE SAĞLIK TARAMASI

Gölcük Belediyesi, çalışanlarına belirli aralıklarla sağlık taraması yaptırarak, sağlık adına önemli çalışmalara imza atıyor. Belediye, bu tür bir sağlık taraması yaptırdı

 

 

Günümüz şartlarında iş sağlığı ve güvenliği, oldukça büyük bir önem arz ediyor. Geçtiğimiz yıllarda sağlığa gerekli önem verilmekteydi fakat gelişen teknoloji ile birlikte gerek çalışanların gerekse de çalışılan ortamın sağlıklı ve hijyenik olması adına çalışmalar daha üst seviyede ilerliyor. Gölcük Belediyesi, bünyesinde çalışan personellere  belediye binası içerisinde bir sağlık taraması yaptırdı. Belediye binası önündeki mobil araç ve meclis salonu önünde kurulan stantta sağlık taramasına giren belediye personelleri, çalışmadan memnuniyetlerini dile getirdi.

 

ÇALIŞANLARIMIZIN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ

 

Sağlık taraması ile ilgili açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş” İşyeri sağlığı ve işyeri açısından Gölcük Belediyesinde çalışan tüm personelimizin rutin olarak kontrolleri yapılmaktadır. İşyeri hekimimizin başkanlığında koordine edildiği çalışmalar düzenli ve sistemli olarak devam ediyor. Bugün itibariyle işyeri sınıfına göre tüm çalışan personelimizin akciğer, kan tahlilleri ve diğer sağlık ile ilgili problemlerinin olup olmadığı hususunda tetkikler yapılıyor. Biz bu tür çalışmaları önemsiyor ve çalışanlarımızın iş yerlerinde sağlıklı bir şekilde görev yapmalarını arzuluyoruz.Bu vesile ile çalışan personelimize sağlık ve mutluluklar diliyorum ”dedi.

 

SAĞLIĞIN ÖNEMİ OLDUKÇA BÜYÜK

 

Sağlık taramasını yapan personeller, "Gölcük Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu bu sağlık taramasında, insan kaynakları müdürlüğünün belirttiği kişilere sağlık taraması yapıyoruz. Gerek mobil araç içerisinde gerekse de belediye meclis salonu önünde taramalarımızı yapıyoruz” dedi.

 

Belediye personelleri, çalışmadan ötürü memnun olduklarını dile getirerek "Çalışılan yerde sağlığın düşünülmesi çok önemli. Biz de bugün taramadan geçiyoruz. Sağlığın gerçekten çok büyük önemi var. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99