AĞUSTOS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş her ay olduğu gibi Mahalle Muhtarları toplantısını Sanat Galerisinde gerçekleştirdi.

 

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleşen toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanısıra, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, Gölcük İSU Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal ve Mahalle Muhtarları yer aldı.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.
Mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği faaliyetler hakkında konuşan Başkan Ellibeş, önemli mesajlar verdi. Mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu ifade ederek işbirliği ve uyum içinde çalıştıklarını ve muhtarlarımızın, mahallesi ile ilgili her türlü sorunu bize bildirirse sorun daha kolay, daha çabuk çözülür diyerek, Gölcük Belediyesi olarak bu zamana kadar elimizden gelen gayreti gösterdik, bundan sonra da aynı kararlılığımızı devam ettireceğiz” dedi.

Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar sorunlarını anlatırken Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, muhtarların sorunlarını tek tek not alarak toplantının sonunda isteklerin yapılması için gerekli talimatlar verdi.
İlçe Muhtarları, toplantının verimli ve seviyeli geçtiğine dikkat çekerek Başkan Ellibeş’e teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99