KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz seçim beyannamesinde söz verdiği projelerden birinin daha startını verdi.

 

Başiskele Kullar Yakacık mahallesi Volkan ve Paşazade sokağın kesiştiği yerde bulunan alan üzerine inşa edilecek olan kapalı Pazar yeri ve otopark projesinin çalışmaları başladı. Son derece modern ve kullanışlı olan kapalı Pazar yeri projesinin, Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin başlattığı çalışma kapsamında en kısa sürede hayat bulması bekleniyor.

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ekipleriyle birlikte çalışmaları ve projeyi yerinde inceleyerek iş hakkında teknik ekibinden bilgi aldı. Bölgenin büyük ihtiyacı olan kapalı Pazar yeri ve otopark projesi tamamlandığında bölge son derece aktif bir hale gelmiş olacak.  2 bin m²’lik alanı kapsayan Kapalı Pazar yeri projesinde 180m² idari bina, 64 adet Pazar tezgahı ve 25 Araçlık otopark bulunuyor. Kapalı Pazar yeri ve otopark projesini diğer bir çok Pazar projesinden ayıran özelliği ise kapalı sistem ve güvenlik kamerası sistemlerini içinde barındırıyor olması.

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz: “hizmet belediyeciliği çalışmalarımız kapsamında seçim beyannamemizde söz verdiğimiz gibi Kullar Yakacık Mahallesi kapalı Pazar yeri ve otopark projemizin çalışmalarına başladık. Bir diğerini de Yeniköy Merkez mahallesinde hayata geçireceğimiz kapalı Pazar yerleri projelerimiz tamamlandığında bölgelerin büyük bir ihtiyacı tamamlanmış olacak” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99