TÜGVA KALKIŞMA HAREKETİNİ LANETLEDİ

Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı gönderdiği yazılı açıklamada, 'Bu kalkışmayı en şiddetli biçimde lanetliyoruz' dedi.

'TÜRKİYE İÇİN MEYDANLARDAYIZ'

 

 

Milli iradeye ağır bir darbe indirmek isteyen terör örgütü paralel vatan hainlerinin girişimini Türkiye’nin nesli; Mehmet Akif’in deyimiyle Asımın Nesli olarak kabul etmiyor, bu kalkışmayı en şiddetli biçimde lanetliyoruz. Bu İstiklal ve istikbal mücadelesinde ülkesini  şer odaklarına teslim etmeyerek  şehit olan  kahraman emniyet mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Milletin oylarıyla işbaşına gelmiş meşru hükümetin bu tarz illegal faaliyetlerle devirmeye çalışan her yapı yok olmaya mahkûmdur. Ne geçmiş dönemlerde darbelerle sindirilip baskı altına alınan bir Türkiye, ne de  yaşanılan darbeler karşısında sessizce ağlayarak evine hapsedilen bir millet vardır. Başkomutanımız, devlet başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaktan onur duyuyoruz. Başkomutanımıza itaat etmeyen bir avuç üniformalı çapulcuya gereken cezanın en ağır şekilde verileceğine olan inancımız sonsuzdur.

Bu girişime karşı Türkiye gençliği olarak dimdik ayakta olacağımızı kamuoyuna bildiriyoruz. Bu tür girişimlere karşı sokaklarımızı, mahallelerimizi, meydanlarımızı kışla bilip; başkomutanımızdan yeni bir mesaj gelene kadar bu demokrasi nöbetini sürdüreceğimizi ilan ederiz.

 

(TÜGVA) Türkiye Gençlik Vakfı

Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf YAZICI

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99