MOBESKO, My Lavanta Plus ile protokol imzaladı

MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı Site Yönetimi, My Lavanta Plus Kuru Temizleme Şirketi ile protokol imzaladı. MOBESKO üyeleri ve çalışanları My Lavanta Plus hizmetlerinden indirimli faydalanacak

 

6 yıldır tüketici memnuniyetine önem verecek, yüzde yüz doluluk oranıyla günden güne kapasitesini arttıran MOBESKO, üyeleri ve çalışanları için de yeni proje çalışmalarına devam ediyor. 92 mağazayı bünyesinde bulunduran MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı site yönetimi, kısa bir süre önce Seymbol AVM otopark katı B girişinde hizmete açılan My Lavanta Plus Kuru Temizleme şirketi ile protokol imzaladı. Uzman personeli ile sektörde insan sağlığına önem veren, hızlı ve kaliteli hizmette iddialı olan My lavanta Plus, kendi alanında fark yaratıyor.
MOBESKO’YA YÜZDE 20 İNDİRİM
Düzenlenen protokolü; My Lavanta Plus Şirketi’nin sahiplerinden olan Muhlis Ayhan ve MOBESKO Genel Müdürü Tekin Gürlek imzaladı. MOBESKO üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları imzalanan protokol ile birlikte My Plus Lavanta Şirketi’nin hizmetlerinden yüzde 20 indirimli faydalanabilecek. Lavanta Plus Şirketi, verdiği hizmeti MOBESKO Ailesi’nin ayağına kadar getiriyor. Şirket, kuru temizleme ihtiyacı olan her bir üye ya da çalışanın, mağaza ya da evine giderek gerekli işlemleri yapacak.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99