Davutoğlu yarın ilimize geliyor

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kocaeli'deki programıyla ilgili detayları açıkladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu yarın ilimizde gerçekleştirilecek olan Gençlik Çalıştayı'na katılacak. AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da Sekapark Otel'de basın mensupları ile bir araya gelerek programın detayları hakkında bilgilendirmede bulundu. AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Genel merkezimiz tarafından belediyeler arasında yapılan proje yarışmasında Büyükşehirler kategorisinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi birinci oldu. Kocaeli olarak hem teşkilat çalışmaları hem de Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı gençlikle ilgili proje bizim göğsümüzü kabarttı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

CAMİ NETLEŞMEDİ
Ceyhan, “Başbakanımız saat 11:00’de Sabancı Kültür Merkezi’ne gelmesini bekliyoruz. Başbakanımız AKP Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın organizasyonundaki gençlik çalıştayına katılacak ve gençlere yönelik konuşmasını yapacak. Program sonrasında da ilimizde Cuma namazını kılacak. Başbakanımızın Cuma namazını hangi camide kılacağı henüz belli değil" açıklamasında bulundu. Ceyhan, “Şu an güvenlik noktasında bir sıkıntı olmayacağı düşünülürse Yeni Cuma Camii’nde başbakanımız namazını kılabilir. Sabancı Kültür Merkezi salonu 600 kişilik. Başbakanımız konuşma yaparken ayakta misafir alınmayacak” dedi.

MİNİBÜSÇÜLERE MÜJDE
Ceyhan minibüsçülere de müjdeyi verdi. Paranın Kocaeli'ye ulaştığını dile getiren Ceyhan, “Minibüsçülerle bakanlık arasındaki problem kapandı diyebiliriz. İlimizdeki minibüsçülerin hakedişleri olan 15 milyon lira bakanlıktan il müdürlüğümüzün hesabına aktardı. Yarın paranın minibüsçülerin hesabına geçeceğini düşünüyoruz. Bu konuda Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ve oda yönetimine samimi tavrından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99