KTO, Tüpraş’ın yeni genel müdürünü ziyaret etti

Körfez Ticaret Odası yönetim kurulu, 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle Tüpraş Genel Müdürü olarak görevine atanan İbrahim Yelmenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

2006 - 2015 tarihleri arasında TÜPRAŞ’ta Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve 1 Ocak 2016 itibariyle emekliye ayrılan Yavuz Erkut’un yerine genel müdür olarak atanan İbrahim Yelmenoğlu’nu Körfez Ticaret Odası yönetimi ziyaret etti. Ziyaret organizasyonuna Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, başkan yardımcıları Recep Öztürk, Sedat Zımba, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kırcı, Hetem Karahancı, Erkan Çağlayan ve Mustafa Genç katıldı. Körfez Ticaret Odası’nı makamında ağırlayan TÜPRAŞ Genel Müdürü İbrahim Yelmenoğlu, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

EFE, BAŞARILAR DİLEDİ
Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyaret programında Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, “ Yeni göreviniz başarılar dileriz. TÜPRAŞ ailesini yakından tanıyan, petrokimya sektörünü iyi bilen bir genel müdürün başarılı çalışmalara imza atacağına olan inancımız büyük. İlçemiz, ilimiz ve Türkiye’miz için son derece önemli ve stratejik bir işletme olan TÜPRAŞ, göğsümüzü kabartan bir yatırımla geçtiğimiz yıla damgasını vurmuştur. Yeni kurulan tesislerinde başarınıza başarı katmasını diliyoruz “ dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99