Gölcük’te Kapalı Yol Yok

Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kar yağışı sonrasında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gölcük ilçesinde kapalı yol bulunmuyor. Gölcük Belediyesi Başkanı Mehmet Ellibeş merkez ve mahallelerde görev yapan ekipleri ziyaret etti, incelemelerde bulundu.

Kar yağışının ardından Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışması sonrasında mahalle ve merkezde bulunan tüm yollar çok kısa süre içerisinde açıldı, ekipler yolları tuzladı. Başkan Ellibeş mahalle ve merkezde bulunan ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledi. Tüm yollar açık olurken, ekipler tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
“GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”
Gölcük Belediyesi Başkanı Mehmet Ellibeş Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sahada yaptığı çalışmayı değerlendirerek “Ekiplerimiz yağışın ardından değerlendirme toplantısı yaptı ve hemen sahaya çıktı. İlçemizde bulunan mahallelerimizi gezdik, herhangi bir sıkıntı yok. Çalışmalarımız gece-gündüz devam ediyor. 12 adet iş makinesi, 2 adet otomatik tuzlama makinesi, 100 personeli ile birlikte aralıksız çalışmaktadır. En ücra mahallemizden merkez mahallere kadar hiçbir yolumuz kapalı değildir. Özverili çalışmalarından dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99