Flaş Kocaeli

Başkan Turan, Kurtyeri Ve Kefken Mahallelerine Ziyarette Bulundu

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan durmadan, yorulmadan gece gündüz mahalle ziyaretlerinedevam ediyor. Her fırsatta hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Turan, vatandaşların taleplerini yerinde dinleyebilmek amacıyla Kurtyeri ve Kefken mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Turan mahalle ziyaretleri kapsamında AK Partiİlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Tekin, Belediye Meclis Üyesi Murat Tonguç, Selahattin Okan, Kurtyeri Mahalle Muhtarı Hasan Bahadıroğlu, Kefken Mahalle Muhtarı Z.AbidinEkrem ve mahalle temsilcileriyle birlikte, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimi karşılanan Başkan Turan, “Mahallelerimizde  hemşehrilerimizin isteği ve arzusu doğrultusunda  çalışmalar yürütüyoruz. Sabır ve gayretle tüm mahallelerimizde tespit ettiğimiz sorunları çözüme ulaştırıyoruz. 2020 iş planı dahilindehemşehrilemizin sesine de kulak vererek, iş programımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Etap etap ilerlemeye, muhtarlarımız ve hemşerilerimizle birlikte Kandıra’mızı hedeflerine ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99