Flaş Kocaeli

Vatandaş Tepkili

Ülkemizin ve Cumhuriyeti'mizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e olan benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu İzmr’li Göksel Kaya'nın, 10 Kasım yaklaşırken askeri üniforma mile sokak sokak gezmesi tepkilere neden oldu.

DOLANDIRICILIKTAN CEZA ALMIŞTI

Sosyal medyada bir facebook kullanıcısı yaptığı paylaşımda, 'Bu adama biri dur demeli artık.' diyerek tepki gösterdi. Geçtiğimiz yıllarda dolandırıcılıktan da ceza alan Kaya’nın artık ortalıkta Ataürk gibi gezmezini halk istemiyor.

HALK İKİYE BÖLÜNDÜ

Atatürk’e benzerliğini kullandığını düşünen vatandaşların tepkisi olduğu kadar, Göksel Kaya’ya destek olunmasını isteyen vatandaşlarda var. Ulu önder  Mustafa Kemal Atatürk'e olan fiziki benzerliğiyle birçok  kesimin sempatisini kazanan tiyatro oyuncusu Göksel Kaya'nın 10 Kasım'a yaklaştığımız günlerde yine sokaklara çıktı. Kaya’ya Sokaklarda asker üniformasıyla gezmesi tepkilere neden oldu.

ASKER KIYAFETİ OLAY OLDU

Tek özelliği Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği olan Göksel Kaya, son dönemde yaptıklarıyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Özellikle son olarak paylaşılan bir fotoğraf, sosyal medyada tepkilere neden oldu. Asker kıyafeti giyerek halkın arasına karışan Kaya, poz verip şöhretin tadını çıkardı.

KOCAELİ’DE BİR ÇOK PROGRAMA GETİRİLMİŞTİ.

Göksel Kaya İlimizde de bir çok programa getirilmiş, organizasyon firmalarını bıktırmıştı. Firmalar kaya’ya içki yetiştiremediklerini ve isteklerinin bitmemesinden dert yanıyorlardı. Gittiği bir çok firma ve restaurantta hesap ödemeği konuşulan Kaya’ya artık devletin dur demesinin gerektiğini düşünenlerin sayısı oldukça arttı

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Cemil - 10 Kasım 2019 00:01
Şerefsiz çocuklara sarkıyor. Kendim şahidim

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99