Flaş Kocaeli

İzmit'e Yeni Lezzet

İzmit’in yeni hamburger markası Bomb burger, sıra dışı tasarımı ile ilk yerini , İzmit’te Leyla Atakan caddesi No 24 A adresinde hizmete açtı. Koto meclis başkanı Akın Doğan ve davetlilerin katılıdığı açılış törenine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Açılışta Aşure ve değişik ikramlarda bulunuldu.

BOMB burger sahibi Nurlan ve İsmail Akkuş  uzun  yıllar Leyla Atakan caddesinde esnaflık yapmaktaydık, ekonomik şartlardan dolayı işyerimizi gıda sektörüne döndürme kararı aldık, şu anda Bomb burger and coffee adı altında izmit’te olmayan değişik ürün ve konseptler ile hizmete açıldık. Babamızın burada işletmiş olduğu tül perde dükkanını böyle bir fast food tarzı şık bir mekana çevirdik.

 

İşletmemiz aile işletmesidir, hamburger işinde uzman bir ustamız var.

 

Açtıkları restoranla 'fast food sağlıksız' algısını yıkacaklarını ifade eden Akkuş ailesi, etinden ekmeğine kadar her şeye dikkat ettiklerini ve en önemlisi hijyen olduğunu kaydetti. "Burgerlerimiz, özel soslarımız, içecek seçeneklerimiz ve sıra dışı dekorasyon konseptimizle çok iddialıyız" diyen İsmail Akkuş, haftanın 7 günü 11.00 -23.00 saatleri arasında doğal burger yemek isteyenleri beklediklerini söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

yok artık - 26 Eylül 2019 12:28
onca bilim adamı yıllarca araştırıp fast food zararlı olduğunu kanıtlasın BOMB işletmecileri kadar bilemesinler pes doğrusu..

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99