Turan’dan Kurban Bayramı Mesajı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Yayımlanan mesajdaKurban Bayramı’nın Türkiye ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulunan Başkan Turan, Kurban ibadetinin paylaşmak üzerine çok büyük anlamları olduğunu söyleyerek şunları kaydetti;


“Barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissetmenin huzuruyla bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve dirliğimizi ön plana çıkaran özel günlerdir. Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşa bilmeliyiz” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Adnan Turan mesajına şöyle devam etti: “Ülkemizde son zamanlarda yaşanan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen çevrelere karşı Kurban Bayramının ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.

 

Bu duygular içinde mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bu güzel bayramın başta Kandıra vatandaşlarımız olmak üzere İslam âlemine ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99