Flaş Kocaeli

Eğitimcilerden Başkan Turan'a Ziyaret

Eğitimciler, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası Kandıra Belediye Başkanı seçilen Adnan Turan’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz , Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balayı , Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Kocaeli Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam-hatip Lisesi müdür yardımcıları Ferhan Erginalp, Kadir Geçici, Öğretmenler Rüştü Köse, Fatih Gökçepınar, Kadir Dalca Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan‘ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Eğitimciler ziyarette Belediye Başkanı Turan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek bir süre görüştüler. Ev sahibi olarak Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan ‘’Yürüttükleri çalışmalarda belediyeyi her zaman yanlarında gördüklerini belirterek; “Belediyemiz ne zaman ihtiyaç duysak gerek araç gerekse personel olarak her zaman yanımızda ve yardımcımız oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de belediyemizin her zaman yanında olacağını bilmek bizleri güven veriyor.’’ dedi.

 

ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE YATIRIMLAR

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Adnan Turan misafirlerine çalışmalarında başarılar dilerken, ” İlçe Müdürlerime ve Öğretmenlerime göstermiş oldukları nazik ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim en önem verdiğimiz konulardan biri. Bu yüzden ilçemizde eğitim kalitesini daha yükseklere taşımak için her zaman destek vermeye hazırız. Belediyemizin tüm imkânları ile okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daima yanında olacağız. Bizim önceliğimiz gelecek nesillerimizin iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe dair hizmetler yapabilmek. Bunlarda siz değerli eğitimciler sayesinde olacak. Bu amaçla başta İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımız ile işbirliği ve dayanışma içerisinde olacağız. ’dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99