Flaş Kocaeli

Turizm Haftasında Rektörlüğe Ziyaret

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili ErcanYamen ve beraberindeki heyet, Turizm Haftası kapsamında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü ziyaret etti.

15-22 Nisan Turizm haftası kapsamında, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili ErcanYamen, KOÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Bilsen Bilgili, Kartepe Turizm MYO Müdürü Prof. Dr. Sami Karacan, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Emrah Özkul, Tema Vakfı Kocaeli Temsilcisi Nermin Tol, KBB Turizm ve Doüal Yaşam Alanları Şube Müdürü Ömer Bahadır Özyılmaz, WellbornLuxury Hotel Genel Müdürü Sinan Tepeçalı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Hülya Özer, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü ziyaret ederek çiçek takdim etti.

 

 İlimizdeki turizm faaliyetleri ve turizm haftası kapsamında yürütülen çalışmalarla ilgili İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili  ErcanYamen'den bilgi alan Rektör Prof. Dr. Hülagü, İl Müdür Vekili Ercan Yamen ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99