Flaş Kocaeli

Fikri Işık’tan Aygün’e Ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Ankara Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Ak Parti Kocaeli eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimi Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu

Fikri Işık’tan Ziyaret

Derince Belediye Başkanı olarak görevine başlayan Zeki Aygün, makamında tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Toplumun her kesiminden büyük bir ilgi gören Başkan Aygün, bu kez Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Ankara Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Ak Parti Kocaeli eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve eski il yönetimini ağırladı.

 

Hizmetler  Devam Edecek

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün Derince için büyük bir kazanç olduğunu belirten Fikri Işık, “Zeki Aygün ile partimizin kuruluşundan beri birlikte çalışma imkanımız oldu. Milletvekili olarak Meclis çatısı altında da birçok başarılı projeye imza attık. Derince ‘de bundan sonra da başarılı hizmetler vereceğine inanıyorum” dedi. Başkan Aygün de hem il yönetiminde hem de meclis çatısı altında birlikte çalıştığı Fikri Işık’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

MHP İl Yönetimi

Başkan Aygün’ü makamında ziyaret eden MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakı olarak başarılı bir seçim süreci sonunda Derince Belediye Başkanı olarak seçilen Başkanımız Zeki Aygün’ü tebrik ediyoruz. Derince için başarılı çalışmalara imza atacağına inandığımız başkanımız Aygün’e desteğimiz sürecek” dedi. .MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye ziyaretinde  il yönetimi, İlçe Başkanı Zeki Omurca ve MHP Meclis Üyeleri eşlik etti

 

Ceyhan ve Sönmezoğlu

Başkan Aygün, ayrıca bir dönem Kocaeli Müftülüsü olarak görev yapan Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, AK Parti eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve eski il yönetimini makamında konuk etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99