Flaş Kocaeli

Mehmet Tıraş, Kitabını İmzalayacak

Son kitabı Hayattan Serpiştirmeler’i bu gün imzalayacak olan Yazar Mehmet Tıraş, tüm okurlarını Soydan İş Merkezi’ne bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kadıköy’de imza gününe katılan İzmitli Yazar Mehmet Tıraş, bu gün de 14:00 ile 17:00 saatleri arasında İzmit Soydan İş Merkezi’nde bulunan Kitap Keyfim’de son kitabı ‘Hayattan Serpiştirmeler’i imzalayacak.

 

12 EYLÜL’Ü ANLATIYOR

Yazarın yedinci kitabı Hayattan Serpiştirmeler, 12 Eylül’ün geliş sürecini ve 12 Eylül’den sonraki sürecini ve ülkenin bir kaosa sürüklenerek askeri darbeye uzandığını, 12 Eylül’den sonra ülkenin sessizliği ve baskılarını konu alıyor. Yedinci kitabını geçtiğimiz aylarda çıkaran Mehmet Tıraş, ilk kitabını 2002 yılında yayımlamıştı. Tıraş’ın ‘İlk Küreselleşen Dünyada Zengin Toplum’, ‘Tabularımız ve Korkularımız’, ‘Derin Devletin Kara Kutusu’, ‘Yeni Muhalefet Sosyal Medya’, ‘Rüzgarı Arkasına Alan Yangın’, ‘Güneşin Doğmadığı Yıllar’ adlı kitapları bulunuyor.


MEHMET TIRAŞ KİMDİR?
1956 Kırşehir doğumlu olan Mehmet Tıraş, 1978 yılından beri İzmit’te ikamet ediyor. Evli ve iki çocuk babası. 2003 yılında Petrol Ofisi’nden işçi emeklisi. 1985 yılından beri de yazıyla iç içe olduğunu söyleyen Tıraş, 5 yıldır Marmara Yerel Haber sitesinde sosyal, siyasal, ekonomik ve kültürel konularda yazılar yazıyor. Yerel bir gazetede de kısa bir dönem köşe yazarlığı yaptığını belirten Mehmet Tıraş, çeşitli ulusal basında yorum yazıları yazdığını da ekledi. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99