Başaran Sözünü Tuttu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için bağımsız aday olan Reyhan Başaran Koç, seçim çalışması sırasında verdiği sözler gereği adım atmaya başladı.

Emek Partisi'nin YSK eliyle seçime girememesinin ardından bağımsız aday olan Reyhan Başaran, yürüttüğü seçim çalışmalarında, yaşamı boyunca hiç sinemaya gitmemiş emekçi kadınlara buluşmuştu. Onların sinemaya, tiyatroya ve diğer sosyal etkinliklere gidebilmesi için çalışma yürüteceklerini söyleyen Başaran sözünü tuttu. Başaran Körfez Tütünçiftlik merkezinde bulunan Körfez Center AVM'deki sinemaya gidip 'Çınar' filmini izledi. 

 

'ÇALIŞMALAR SIRASINDA BİRÇOK KADINLA YAN YANA GELDİK'

İşletmecinin 'ücretsiz izleme' olanağı sağladığı kadınlar, benzer etkinliklerin devam ettirilmesi konusunda anlaştı. Başaran da, "50 günlük bir seçim çalışmasında her birimizin çok büyük emeği vardı, sağolun. Çalışmalar sırasında birçok kadınla yan yana geldik, emekçi mahallelerde sinemaya, tiyatroya gitmemiş kadınların varlığı bizi etkilemişti. Biz de bugün arkadaşlarımızın talepleri doğrultusunda hep beraber sinemaya gelelim dedik, iyi de oldu" dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99