Hürriyet: Bu Kapı Ak Partililerede Açık Olacak

Fatma Kaplan Hürriyet günlerdir beklediği mazbatayı aldıktan sonra coşkulu kalabalıkla birlikte Belsa Plaza'ya doğru yürüyüşünu gerceklestirdi

Ardından Nevzat Doğan Hürriyet'i makamında karşıladı ve devir teslimini gerceklestirdi.Ardından çoşkulu kalabalığa karşı Hürriyet konuşmasını gerçekleştirmek üzere Belsa plaza önünde konuşmasını gerçekleştirdi.

Hürriyet adliyeden mazbatasını aldıktan sonra coşkulu kalabalıkla birlikte yürüyüş yolunda yürüyerek Belsa Plaza önüne doğru geldi.Daha sonra Nevzat Doğan Hürriyet'i makamında karşıladı.Ardından Belsa Plaza önünde konuşmasını gerçekleştiren Hürriyet " Kapilarimizi kimseye kapanmayacak. Bu kapı Nevzat Doğan' a da açık olacak, Sibel Gönül' ede açık olacak, Ak partililerede açık olacak" dedi.


GEÇİLMEZ DEDİK GEÇTİK
Hürriyet konuşmasında "Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Hepimiz için çok özel güzel bir gün.Geçilmez dediler geçtik. Yenilmez dediler yendik.Bu kadar insanın umudunu boşa çıkarmamak benim için gurur verici.İnanarak yola çıktık.İnanarak yola devam ettik.Ne olursa olsun bu inancın sonu zafer dedik ve işte şimdi kutluyoruz.

TEŞEKKÜR EDİYORUM
Bu zorlu süreçte sahada, her yerde çok ciddi destekleri olan sizlere teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.Genel merkez de görev yaptığım tüm arkadaşlarım hepsi destek verdiler, onlara ayrıca teşekkür ediyorum.Normalde rahat konuşan biriyim ama bugün heyecanımdan dolayı konuşamıyorum.


KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Bu belediye kadınlarımızın, gençlerimizin herkesin belediyesi olacak.Kapilarimizi kimseye kapanmayacak. Bu kapı Nevzat Doğan' a da açık olacak, Sibel Gönül' ede açık olacak, Ak partililerede açık olacak" diyerek sözlerine son verdi makamına geçti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99