SADECE BEN DEĞİL, TÜM TEŞKİLAT ÇALIŞIYOR

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen seçimlere son bir hafta kala işi iyice sıkı tutmaya başladı. İki aydır yapmış olduğu seçim çalışmasıyla taraflı tarafsız herkesin gönlünü ve beğenisini kazanan Özen son bir haftaya ilginç bir seçim çalışmasıyla girdi

"Bu seçim bizim için çok olumlu bir hava var ve biz de teşkilâtımızla birlikte bu havayı tüm İzmit'e yaymanın çalışmasını yapıyoruz." diyen Özen "Sadece ben değil, tüm teşkilatımız çalışıyor. Teşkilattaki sahadaki olumlu havayı gördükten sonra benden daha fazla çalışmaya başladı. Şu anda 37 meclis üyemiz ve 50'ye yakın ilçe teşkilat mensubumuz sahada adeta birer Ahmet Özen gibi çalışıyorlar. Her biri tek tek, kapı kapı gezmeye başladılar. Bir çok seçime girdim ama meclis üyelerinin kapı kapı gezerek oy topladığı hiçbir seçime şahit olmadım.

 

SON HAFTA 24 BİN HANEYE ULAŞACAĞIZ 

Biz de hem teşkilatta hem sahada bu havayı gördükten sonra arkadaşlarımızla birebir oy takibatı çalışmasına başladık. Ben her bir kardeşimize toplamda bin oy hedefi verdim. O kardeşlerimiz de çevrelerinde 100 kişi bularak her kişiden 10 oy sözü alacak şekilde bir ekip çalışması yaptılar. 80 adamımızın her biri biner oyla toplamda 80 bin oy bulmanın çalışmasını yapıyor. Tamamen teşkilatlı bir şekilde 80 bin oya odaklandık. Son hafta 24 bin haneye girip tek tek oy sözü isteyeceğiz. Bunun çalışmalarına başladık. Biz bütün planlarımızı, çalışmamızı yaptık ve şu anda hedefimize çok yaklaştık. Seçimlerde 80 bin oyu alacağız inşallah." dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99