Bıyıklı Vanlılarla Buluştu

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, Kartepe Vanlılar Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, program çerçevesinde KartepeVanlılar Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Dursun Salhanve yönetimi tarafından karşılanan Bıyıklı, Vanlılar tarafından gösterilen ilgi ve alakadan dolayı mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti.

 

MİLLETİMİZ İZİN VERMEYECEK
Daha güzel bir Kartepe için STK’larımız ile birlikte yol yürüyeceğiz ve yol haritamızı çizeceğiz diyen Saadet Partisi KartepeBelediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemli olduğunu vurgulayarak, liyakatlı kadroları, dürüst ve çalışkan yöneticileri seçmek sizin elinizde. İsrafın olmadığı, partizanlığın yaşanmadığı ve ehil insanların yönettiği bir Kartepe hayalimize sizlerden de destek bekliyoruz dedi.

 

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ
Kartepe’de hayata geçecek projelerin yer alacağı seçim beyannamesini kısa süre önceKartepelilerle paylaştıklarını belirten İbrahim Bıyıklı, “Sosyal medya üzerinden ve internet sitemizden de vatandaşlarımız isteklerini, önerilerini sorduk. Kartepelilik bilinciyle ortak akılla tüm projelerimizi hayata geçireceğiz. STK’larımız görüş ve önerileri de bizler için önemli. Güzel Kartepe’mizin güzel insanlarıyla gönül köprülerimizi Allah’ın izniyle sağlam kuracağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99