Gönül, Alikahya Pazarı’nı dolaştı

Alikahya’da seçim çalışmalarına devam eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Pazar esnafı ile bir araya gelerek istek ve önerileri dinledi

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Alikahya Kapalı Pazar Alanı’nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaş ile görüşmeler yaptı. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve meclis üyesi adaylarının Gönül’e eşlik ettiği programda yine renkli anlar yaşandı. Pazarcı esnafının tam destek sözleri ile karşıladığı başkan adayı Gönül, tezgah başına geçerek satış yaptı. Bir süre esnafa yardımcı olan başkan adayı, aldığı mandalinaları tek tek vatandaşa ikram ederek, “Ağzımız tatlansın” dileklerinde bulundu.

 

PAZARCILAR İLE AYRI GÖRÜŞMELER YAPACAĞIZ
Pazarcı esnafı ile tek tek sohbet eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bizim davamız hizmet davasıdır.Her kesimin sorunlarıyla ayrı ayrı ilgileneceğiz. Bizler mahalle ve esnaf meclisleri yaparak sizlerin istek ve önerilerinizi dinleyeceğiz. Yapacağımız esnaf meclislerinde ise pazarcılar ile ayrı görüşme yapacağız. Böylece sizlerle birlikte hem yerinde yönetim hem de yerinde denetim yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99