‘Gönül’ Taksi yollarda

AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, vatandaşları hem gideceği yere kadar götürecek hem de ‘Gönül Taksi’de dinleyecek. İzmit’te vatandaşları istediği yere götürecek olan Gönül, bu esnada İzmitlilerin dertlerini de dinleyecek

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları’nın geliştirdiği ‘Gönül Taksi’ 31 Mart yerel seçimlerinde yollarda olacak. Yoldan geçen vatandaşları istedikleri adrese ulaştıracak olan Sibel Gönül, İzmit’i karış karış gezecek. İzmit’te vatandaşları istediği yere götürecek olan Gönül, bu esnada İzmitlilerin dertlerini de dinleyecek. Parti binası önünde yapılan Gönül Taksi projesinin tanıtım programına Ak Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Emine Zeybek, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve ilçe gençlik kolları katıldı.

 

HAFTANIN BİRKAÇ GÜNÜ VATANDAŞLARI DİNLEYECEK

31 Mart yerel seçimleri için vatandaşlardan oy isteyecek olan siyasi partiler, olağanın dışına çıkıp yeni projeler geliştiriyor. AK Parti Gençlik Kolları da İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül’ün de bulunacağı ‘Gönül Taksi’ ile yollara çıkacak. Haftanın belirli günleri yolda yürüyen vatandaşları gidecekleri yere bırakacak olan Sibel Gönül, bu esnada vatandaşlarla sohbet edecek. Gönül Taksi, 31 Mart’a kadar haftanın birkaç günü vatandaşları dinleyecek.

 

 ‘GENÇLERİ DAHA DA ÖNEMSEYECEK’

Tanıtım programında konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Gençlik kollarımızın ürettiği Gönül Taksi projemizin lansmanını gerçekleştirmek için buradayız. Gençlik kollarımızın bu güzel çalışmasıyla vatandaşımızın gönlüne gireceğiz. Gençlik Kolları Başkanımız Aykut Çağlayan’a ve ekibine bu proje için teşekkür ediyoruz” dedi. Ardından konuşan Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, “Sibel başkanımız, gençlerin projesini önemsemesi bizleri heyecanlandırıyor. Sibel başkanımız İzmit’te başkan seçildiğinde de gençlerin projesine daha da önem verileceğine inanıyoruz. Gönül taksinin amacı vatandaşımız gideceği yere kadar gidecek ve aynı zamanda Sibel başkanımız ile sohbet edebilecek” dedi.

 

TÜM İZMİT’İ GÖNÜL TAKSİ’YE BEKLİYORUZ

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan’a proje için teşekkür eden Ak Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, “Hizmet gönül işi diyerek yola çıktık. Vatandaşlarımızı gideceği yere kadar götüreceğiz ve vatandaş ile birebir sohbet edeceğiz. Bu taksi ile İzmit’i karış karış gezeceğiz. Hem reklam kampanyamız olacak hem de vatandaşlarla konuşacağız. Tüm İzmit’i Gönül Taksi’ye bekliyoruz. Uzakları yakın kılacağız” ifadelerini kullandı.

 

AYKUT ÇAĞLAYAN KULLANACAK

Sözlerini sürdüren Gönül, “Gençlik kollarımız haftalık Gönül Taksi için haftalık program yapacak ve haftanın 2-3 günü bütün gün takside olacağım. Hem konuşup hem araba kullanamayacağım için taksiyi Gençlik Kolları Başkanımız Aykut Çağlayan kullanacak. Böylelikle ben vatandaşlarla daha rahat sohbet edebileceğim. Gönül taksiyi seçim süreci boyunca kullanacağız. Başkan seçildikten sonra da ihtiyaç duyulması halinde yeniden kullanabiliriz. İzmit’in gönlü olsun, İzmit kazansın” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99