Turan dur durak bilmiyor

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK PartiKandıra Belediye Başkanı Adayı Adnan Turan, köy ziyaretlerinde bir araya geldiği hemşehrilerine yine önemli mesajlar verdi

AK Parti Kandıra Belediye Başkanı Adayı Adnan Turan, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat yöneticileriyle birlikte köy ziyaretlerini sürdürüyor. 31 Mart seçimleri için alanda yoğun bir tempoda çalışan Turan, bu kez köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak Beyce Köyü Ahcılı Mahallesi’ne konuk oldu. Burada Beyce Muhtarı Mustafa Çelebi ve hemşehrileri ile bir araya gelen Turan, Kandıra için hazırladıkları projelere dair ön bilgiler verdi.

 

MAHALLELİ YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Beyce ziyaretinin ardından Eğercili Köyü ve bu bölgeye bağlı Güvenler’i ziyaret eden Turan, burada iki ayrı noktada bölge sakinleri ile bir araya geldi. Eğercili Muhtarı Bayram Küçükarıcı ve Karadivan Muhtarı Erol Akbaba’nın da hazır bulunduğu toplantıya mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Başkan Adayı Turan ve İlçe Başkanı Ölmez, SKM programlarının ardından son olarak Hediyeli Köyüne de uğradılar. Burada Hediyeli Muhtarı Tuncay Kan ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Turan, çay eşliğinde hemşehrileri ile sohbet etti.


HAYATLARI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ

AK Parti’nin hizmet ve gönül belediyeciliği anlayışını Kandıra’da en güzel şekilde yansıtacaklarını belirten Turan, “Köylerimize yapmış olduğumuz bu ziyaretlerimiz bizim ilçemizin önceliklerini belirlememiz açısından da büyük önem arz ediyor. Bizim en büyük hedefimiz hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıracak projelere imza atmak. Allah’ın izniyle Kandıra'mızın geleceği için hep birlikte çalışarak, ilçemizi yarınlara hazırlayacağız.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99