41 Burda, gazetecileri ağırladı

41 Burda AVM 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı

Önümüzdeki hafta sektörde 3. yılını tamamlayacak olan 41 Burda AVM, basın mensuplarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla AVM’deki Simit Sarayı’nda ağırladı. Kahvaltıya yerel basın mensupları tam kadro katılırken AVM Müdürü Atilla Atay, Yönetici Asistanı Melek Kahraman, Pazarlama Yöneticisi Leyla Bal da hazır bulundu.

 

IMG_9673

 

3. YILA ÖZEL KONSERLER

Kahvaltı sonrası konuşsan AVM Müdürü Atilla Atay, “Geldiğiniz için teşekkür ederim. Çalışan gazeteciler gününüz kutlu osun. Birçok etkinlikte birlikte olacağız. İnşallah diğer davetlerimize de katılırsınız. 21 Ocak’ta 3. Yıl dönümümüz olacak. Zor bir süreçten geçen bir alışveriş merkezi. Son dönemde ciddi bir gelişim kaydettik, Birçok etkinlik ve kampanya yaptık. İrem Derici konserimizi Anadolu Ateşi dans konserleri olacak. Umarım bu gün gibi bir soğuk olmaz. Çünkü soğuk bizi çok etkiliyor. 2018’in üçüncü çeyreği çok zor geçti” dedi.

 

‘BÜYÜK MARKALAR GELECEK’

Sözlerini sürdüren Atilla Atay,“Reklam ve maddi anlamda bu basını ve ticareti çok etkiledi. 2019’un ikinci çeyreğinden sonra  başarılı bir yıl geçireceğimizi umuyorum.2019 için 3. Yılımızda değişen markalar olacak bize. 3. yılını doldurup devam etmek isteyen veya istemeyenler olacak. Çok büyük markalar gelecek alışveriş merkezimize. Arka tarafta büyük bir arazi var. O araziyle alakalı çalışmalarımız var. Otopark olarak o alanı kullanma ihtimalimiz var. Alışveriş merkezlerinin tümünde 2019’un için ciddi değişiklikler olacak” şeklinde konuştu

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99