Tarif Cağ Kebap'a coşkulu açılış

İrfan Fırat’ın sahibi olduğu Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat Dekor VitraArtema Mağazası,Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde protokol üyelerinin katılımıyla birlikte gerçekleşti.

 İlimizin tanınmış iş adamları arasında yer alan İrfan Fırat’ın işletmeciliğini üstlendiği İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No. 3 adresinde bulunan Tarif Cağ Kebap ve İrfan Fırat Dekor Vitra Artema Mağazası kent protokolünün yoğun katılımı ile gerçekleştirilen törenle açıldı. 15 personeli ile 140 kişi kapasiteli Tarif Cağ Kebap Restoranı lezzetli menüsüyle sabah 11.00 ile akşam 21.00 saatleri arasından vatandaşların hizmetinde olacak. 

 

KENT PROTOKOLÜNÜN KATILIMI İLE

Halk oyunları gösterisi ile başlayan açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti Milletvekilleri Fikri Işık, Cemil Yaman, CHP İzmit Belediye Başkan adayı Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı,  Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Bingöllüler Dernek Başkanı Ali Değirmenci, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

DSC_0138

 

İKİNCİ MEMLEKETİM

Açılışta konuşan işletme sahibi  İrfan Fırat, “Uzun yıllardır bu kentin ekmeğini yemiş biri olarak var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ben bu güzel kenti ikinci memleketim olarak görüyorum. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için bu yola çıktık. Bu arzumuz doğrultusunda en iyi cağ kebabını sizlere sunmak için buradayız. Siz değerli davetlilerimize açılışımıza katılımınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konutu.

 

DSC_0101

 

İZMİT'İN TARİFİ AÇILDI

Açılışta İrfan Fırat'ın ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ise, " Kocaeli de yaşayan herkes gerçekten çok şanslı. Çok kaliteli ve renkli bir şehrimiz var. Dünyada çok az böyle bir şehir vardır. Kocaeli insan tabiatı olarak en kaliteli insanların yaşadığı bir şehirdir. Kocaeli'de birçok şehirden insan yaşamakta. İrfan kardeşimize de bir hatırlatma yapıyorum, Kocaeli artık senin birinci memleketin. Hepimiz Kocaeliliyiz ama doğduğumuz toprakları unutmuyoruz. Rızkın 10 da 9'u ticarettedir, ticaretin de yüzde 90'ı cesarettir. Arife tarif gerekmez ama İzmit'in tarifi açıldı” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99