Semt Kocaeli Projesi’nde Yaşam Başladı

Pekdemir, Semt Kocaeli projesinin teslimini öne çekti, daireler sahiplerine teslim edildi

  • Pekdemir İnşaat, Kandıra Yolu üzerinde, yeşille mavinin buluştuğu Çayırköy’deki, Semt Kocaeli Projesi’nin teslimini Mart 2019’dan öne çekti, daireler sahiplerine teslim edildi. Proje yönetim birikimi ve uzman ekipleri sayesinde inşaat süresini 22 aydan 18 aya çektiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Dairelerin teslimini, müşterilerimizin sözleşmesinde yazan Mart 2019 yerine, 2018 yılı içinde teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

280 konutluk Semt Kocaeli’nin inşaatının, Pekdemir İnşaat tarafından yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, yaşam eksiksiz biçimde başladı. Çevre düzenlemesine kadar tamamlanan projede her daire sahibi, randevulu olarak satış temsilcisiyle birlikte inceleyerek dairesini teslim aldı. Site her noktada ilk günden itibaren profesyonelce yönetilmeye başladı.Semt Kocaeli’nin inşaatı Haziran 2017’de başladı ve proje tüm sosyal donatıları ve çevre düzenlemesi ile birlikte 18 ay gibi bir sürede tamamlandı. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 280 dairelik projenin yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, ortalama 2 günde 1 dairenin inşa edildiği bir inşaat hızı ile projeyi tamamladıklarını vurguladı.

 

Pekdemir_Logo

 

YAŞAM EKSİKSİZ BAŞLADI

Semt Kocaeli’nin lansman ve satışının başladığı Nisan 2017’de, Pekdemir İnşaat, aynı zamanda “yüksek yaşam kalitesi sunacak bir yaşamın” da temellerini atmakta olduğunu vurgulamıştı. Pekdemir İnşaat’ın sektöründe standartları geliştiren, yenilikçi anlayışı, Semt Kocaeli projesi ile bir kez daha farkını hissettirdi. Bu farkı, müşteriler en güzel şekilde değerlendirerek, ilk günden itibaren Semt Kocaeli’ne gösterdikleri ilgi ve taleple projeyi ödüllendirdiler. Proje ilk günden itibaren çok hızlı ve beklenenin de ötesinde başarılı bir satış süreci yaşadı.

 

 

DSC_0084

 

75 YILLIK DENEYİM

Pekdemir’in 3 kuşak boyunca koruduğu “güven ve kalite”ye dayalı kurumsal geleneklerini, müşterilerinin tamamlanan önceki projelerinden bildiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 2017 yılının Nisan ayında projenin lansmanını yaptıklarını, Haziran ayında da inşaatına başladıklarını ve 18 ay gibi bir sürede 6 katlı 15 blokta toplam 280 dairelik projeyi, Pekdemir’in 75 yıllık birikimi ve bugüne yansıttığı kurumsal proje yönetim becerisi ile deneyimli uzman teknik ekibi sayesinde, rekor sürede gerçekleştirdiklerini vurguladı. Sözleşmelerinde 2019 yılı Mart ayı olarak belirtilen teslim tarihini öne çekmekten ve müşterilerini yeni yuvalarına kavuşturmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.Pekdemir İnşaat’ın 75. yılına adım atmasına sayılı günler kala, Semt Kocaeli projesini eksiksiz ve erken olarak teslim etmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “İlk günden itibaren, Kocaeliler’in büyük güven ve desteğini yanımızda hissettik. Bu sayede, hem projemizin inşaatı, hem de daire satışlarımız, büyük bir hızla ilerledi. Daire sahipleri yeni evlerinde güle güle otursunlar” şeklinde konuştu.

 

Pekdemir Semt Kocaeli (9)

 

KALİTE STANDARTLARI YERLEŞİNCE, KONUT İMALATI HIZ KAZANIYOR

 

Satış sonrası müşteri memnuniyetine yönelik gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde, müşteri talep ve beklentileri ile ilgili verileri iyi analiz ettiklerini, bunun da projelerdeki performanslarına olumlu yansıdığını vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Pekdemir Güvence Sistemi olarak tanımladığımızteknolojik altyapımız, müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimleri değerlendirerek, inşaat, satış ve satış sonrası ile ilgili kalite standartlarımızı geliştirmemizi sağladı. Malzeme seçiminden, tedarik zincirine, imalattan, pazarlamaya kadar, tüm süreçlerimizde kalite standardına ulaşmamız, bize büyük hız kazandırıyor. Bu sayede, inşaat sektöründeki yüksek maliyet artışlarına karşın, finansal dengelerimizi koruyarak, Semt Kocaeli projemizde olduğu gibi, müşterilerimize dairelerini erken teslim ederek, yatırımlarının da erkenden değer kazanmaya başlaması avantajını da sağlamış olduk.” dedi.

 

Pekdemir Semt Kocaeli (3)

 

 

50 AY 0 FAİZLİ KREDİ İMKANI

Çevre düzenlemesine kadar tamamlanan projede her daire sahibi, randevulu olarak satış temsilcisiyle birlikte inceleyerek dairesini teslim aldı. Site tüm tesisleriyle birlikte ilk günden itibaren her noktasında profesyonelce yönetilmeye başlandı.Pekdemir İnşaat’ın, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Çayırköy’deki 34 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiği, Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un imzasını taşıyan Semt Kocaeli, 6 katlı 15 blokta, toplam 280 konuttan oluşuyor. Denizden 110 metre yükseklikte, türlü ağaçlarla bezeli yemyeşil bir doğa içinde, oksijeni bol temiz havasıyla, eşsiz yaşam ayrıcalıkları sunan Semt Kocaeli, sakinlerine ayrıca, yaşam konforlarını artıracak biçimde, bir tıkla, taksi durağı, market, restoran, yönetim ve güvenliğe ulaşabilecekleri, sipariş, istek ve taleplerini iletebilecekleri bir de akıllı mobil uygulama ayrıcalığı sağlıyor.Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli’de satışı devam eden sınırlı sayıdaki daireler için başlattığı yeni kampanyasını da, düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Semt Kocaeli’de, sınırlı sayıda kalan dairede, satışlar cazip ödeme seçenekleriyle devam ediyor. Semt Kocaeli’nin yeni kampanyasında 50 ay 0 faizli konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 30 peşinat ödeyenler, dilerlerse piyasa koşullarının altındaki yüzde 0,98 faiz oranıyla konut kredisi kullanabilecekler.

 

Semt Kocaeli daire teslim kiti

 

 

YENİLİKÇİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEKNOLOJİSİ

 

Daire teslimi sırasında, kendilerine verilen daire teslim setinde, garanti belgeleri, tapu, iskan, DASK gibi gerekli tüm belgelerle birlikte, içinde site yönetim planı ve Pekdemir Güvence Sistemi’nden yararlanma koşullarının da yer aldığı “Semt Kocaeli Yaşam Kılavuzu” kitabını da teslim alan konut sahipleri, hiçbir zorlukla karşılaşmadan yeni evlerinde, yeni yaşamlarına başlıyorlar. Dairelerini teslim aldıktan sonra internet üzerinden sisteme kayıt olan daire sahipleri ya da kiracılar, Pekdemir Güvence Sistemi’nin, inşaat sektöründe örneğine pek rastlanmayan web tabanlı Müşteri İstek - Şikayet yazılım altyapısı sayesinde, istek ve taleplerini internet üzerinden bir tıkla ilgili birimlere bildirebiliyorlar. Gelen başvurular, değerlendirildikten sonra, başvuru sahipleri e-mail ya da SMS ile yanıtlanıyor. Gerektiğinde, Pekdemir İnşaat’ın uzman Güvence Timi elemanları, makul süreler içinde eksiklik ve aksaklıkları gideriyorlar.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99